Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası TOBB 73. Genel Kurulu’na katıldı

24.05.2017
TOBB’un 73. Genel Kurulu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirildi. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu Genel Kurul’un açılışında yaptığı konuşmada “ Zaman, daha güçlü Türkiye için, dayanışma içinde olma ve geleceğe odaklanma zamanı. Türkiye’nin yarınını, bugününden çok daha güzel yapma zamanı.” ifadesini kullandı.​

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde TOBB ETÜ Spor Salonu’nda gerçekleştirilen Genel Kurul’a Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bakanlar, TOBB delegeleri, camianın temsilcileri ve çok sayıda basın mensubu katıldı.

Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası’nı Genel Kurulda Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Kurul Delegesi Rifat Sarsık, Meclis Başkanı Erdoğan Güney, Meclis Üyesi ve Genel Kurul Delegesi Ahmet Sadi Baruönü, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ergün Çelik, Yönetim Kurulu Üyeleri Halil Akcan, Murat Çarşanbalı ve Coşkun Sarıel, Meclis Üyeleri Sedat Kara, Serhat Dereli, Deniz Atmaca, Genel Sekreter Alper Püren ve Genel Sekreter Yardımcısı Recep Acar temsil etti.

TOBB’nin 73. Genel Kurulu Öncesinde Türkiye’nin en meşhur tatlarının sergilendiği ve tanıtımının yapıldığı “Yöresel Ürünler” etkinliğinde Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası olarak yerimizi aldık ve açtığımız Çaycuma TSO standı ve Çaycuma Manda Yoğurdu etkinlikte büyük ilgili gördü.