İstanbul Mobilya Fuarında stant açan üyelerimizin ürünleri ilgi gördü

Odamıza kayıtlı, Çaycuma Organize Sanayi Bölgesi’nde mobilya imalatı yapan ve ihracata yönelik çalışmalarını artıran Karademir Mobilya, İmalat, İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ve Kutucular Alüminyum Dış Cephe Sistemleri Mobilya Mutfak PVC İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Kutucular Çaycuma Mobilya Şubesi; İSMOB 2015 – İstanbul Mobilya Fuarı’nda 27 Ocak- 1 Şubat tarihleri arasında stant açtılar. İstanbul Fuar Merkezi-CNR Expo’da düzenlenen İSMOB 2015’in açılışını Maliye Bakanı Mehmet Şimşek yaptı. İSMOB 2015, dünyanın dört bir tarafından 500’den fazla ihracat yapan seçkin mobilya firmasını ağırlıyor. Sektör fark etmeksizin Türkiye’nin en büyük, dünyanın ise üçüncü büyük mobilya fuarı olma unvanına sahip İSMOB 2015’e, 100 binden fazla ziyaretçinin geldiği tahmin ediliyor.

Çaycuma TSO Başkanı Rifat Sarsık ve Genel Sekreter Alper Püren de; 1 Şubat’ta tarihleri arasında binlerce ziyaretçiyle buluşarak ürünlerini tanıtma imkanı bulan üyelerinin stantlarını ziyaret ederek Karademir Mobilya A.Ş. sahibi Satılmış Karademir’i ve Kutucular Mobilya Ltd. Şti. sahibi  Erdoğan Kutucu’yu tebrik etti.

Ziyaretleri sonrasında firmaların böylesine büyük bir fuara katılarak ilçemizde yaptıkları mobilyaları ile tanınmış ve Türkiye’nin önde gelen firmaları ile aynı platformda sergilemeleri ve bu esnada da onlardan ürünleri ve kaliteleri ile eksik bir yanları olmadığını gösterdiklerini vurgulayan Başkan Rifat Sarsık “Firmalarımızın çalışmalarının yakından takip ediyoruz. Onların gelişmesi, büyümesi Çaycumamızın gelişmesi ve büyümesi demektir. Bu ziyaretimizde kendileri ile gurur duyduk. Çalışmaları kutluyor; özellikle başarılarının devamını diliyorum.” dedi.