Odamızın 30. yıl plaketleri sahiplerini buldu

Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası’nın kuruluşu ile birlikte kayıt olan ve üyelikte 30 yılı geride bırakan üyeleri için hazırlamış olduğu plaketler 26.05.2015’te yapılan bir törenle verildi.

Törene Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli, Emniyet Müdürü Seyfi Ömer Paça, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Selçuk Özen, Belediye Başkanvekili Volkan Yeşil, Çaycuma Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hayri Kandemir, Ziraat Odası Başkanı Rıza Çapkın, İşçi Emeklileri Cemiyet Başkanı Nizamettin Eyidoğan, Çaycuma TSO Yönetim Kurulu, Meclis Üyeleri ve Meslek Komiteleri üyeleri katıldı.

Plaket töreni öncesinde yaptığı konuşmada Çaycuma TSO’nun 30 yıldır Çaycuma’da başarılarıyla var olduğunun altını çizen Başkan Rifat Sarsık “biz her zaman göreve hazırız, Oda olarak Çaycuma’nın hizmetindeyiz” diyerek Çaycuma TSO Anadolu Lisesi’nin Fen Lisesi’ne dönüştüğü müjdesini de paylaştı.

Kaymakam Serkan Keçeli de konuşmasında plaket alacak üyeleri tebrik ederek Çaycuma TSO’nun Türkiye’de bir başka örneği bulunmayan Çaycuma TSO Anadolu Öğretmen Lisesi’nin yapımında olduğu gibi, bu okulun Fen Lisesi’ne dönüştürülmesi için çabalarının takdir edilmesi gerektiğini vurgulayarak “Çaycuma TSO Fen Lisesi de Türkiye’de Oda ismini taşıyan tek Fen Lisesi olacaktır.” dedi.

Törende plaket alan Çaycuma TSO’nun 30. Yıllık üyeleri: REFİK YURTBAY, ZEKİ GEMİCİ, KOÇKAN İNŞAAT LTD.ŞTİ., YURTBAY TUĞLA A.Ş., HURŞİT ZİYA KÖKTÜRK, TURHAN KÖKTÜRK, BİLAL KAMİTOĞLU, NAFİZ ÖZKAN, NİHAT ŞEN, HAYRİ KÖKTÜRK, ÇAKIR GIDA LTD.ŞTİ.,ŞABAN KABAKÇI, YÜKSEL ODABAŞ, RECAİ ODABAŞ, NAİL GİRGİN, BAHATTİN ÖZYURT, EYÜP ÖZYURT, HALİL İBRAHİM MALÇIK, RASİM DİRLİK, ARİF GÜNEY, RAHMİ BOSTANCI, RIFAT SARSIK, ÇAYTAŞ A.Ş.