Çaycuma TSO Başkanı Rifat Sarsık TOBB Dilekleri İnceleme Komisyonu Toplantısına katıldı.

01.12.2015

Çaycuma TSO Başkanı Rifat Sarsık Ankara’da üyesi olduğu TOBB Dilekleri İnceleme Komisyonu’nun Toplantısına katıldı.

Dilekleri İnceleme Komisyonu toplantısı öncesinde TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun da katılımıyla Genel Kurul Komisyon ve Kurullarının ortak toplantısı düzenlendi.

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB’un artık model alan değil, kendisi model olan bir kurum haline geldiğini ifade eden Hisarcıklıoğlu iş dünyasının gündemindeki konular üzerinde değerlendirmelerde bulundu.

Hisarcıklıoğlu konuşmasında Fransa’dan Legion d’honneur nişanı almasının bütün camia için gurur verici bir gelişme olduğunu anlatarak Eurochambres Daimi Başkan Vekilliğinin de birlik ve beraberliğin başarısı olduğunu söyledi.

Yapılan müşterek toplantının ardından geçilen Komisyon Toplantılarında da komisyonların konusuna göre yıl içindeki başvuru ve faaliyetlerin değerlendirilmesi yapıldı.

Çaycuma TSO Başkanı Rifat Sarsık Toplantı sonrasında şu değerlendirmeyi yaptı: “TOBB camiası olarak gündeme ait konuları ve son ayına girmiş olduğumuz 2015’in bir değerlendirmesini yaptığımız bu müşterek toplantılar oldukça verimli olmaktadır. Bu birlikteliklerde ülkemizin her geçen gün daha iyiye gittiğini de gözlemlemiş oluyoruz. Dilekleri İnceleme Komisyonu olarak da komisyonumuza yapılan başvurular değerlendirilmiş ve gerekli işlemlerle ilgili görüşler alınmıştır.”