TOBB Tarafından Çaycuma’ya Yaptırılacak Okulla İlgili Protokol İmzalanıyor

25.02.2017

TOBB’nin 81 ile 81 Okul Projesi kapsamında Zonguldak İl ve İlçe Ticaret ve Sanayi Odalarının ortak mutabakatıyla Çaycuma İlçesine yapılacak okul ile ilgili protokol imza aşamasına gelmiştir.

Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Rifat Sarsık’ın 24 Şubat 2017 Cuma günü TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’na makamında yaptığı ziyaret görüşmesi neticesinde; Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu, okul ile ilgili Zonguldak Valisi Sayın Ali Kaban ile protokolü imzalamaya hazır olduklarını ve bir an önce inşaata başlamak istediklerini ifade etmişlerdir. Bu konuda idari birimlerine gerekli talimatı da vermiştir.

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Rifat Sarsık şunları söyledi: “TOBB’nin ilimize yaptıracağı okulla ilgili protokolün imzasından sonra hemen inşaata başlanacak ve en kısa zamanda tamamlanacaktır. TOBB Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu bu konuda yakın ilgisini esirgemeyerek bölgemize olan her zamanki desteğini göstermiştir. Sayın Valimiz Ali Kaban’ın da destek ve katkıları da aynı şekilde büyüktür. Önümüzdeki günlerde atılacak olan imzaların ardından bir ay içinde temeli atılacak olan okulun en kısa zamanda tamamlanacağından kimsenin şüphesi olmasın. Bu vesile ile TOBB Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’na, Zonguldak Valimiz Sayın Ali Kaban’a ve emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyorum.”

12 donemsrtfk 1