Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Tüyap Adana Fuar Merkezinde düzenlenen Çukurova Ahşap İşleme Makineleri Fuarına katıldı.

12.03.2016

Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası, Tüyap Adana Fuar Merkezinde düzenlenen “Çukurova Ahşap İşleme Makineleri Fuarı, Kesici Delici Takımlar, Presler ve El Aletleri Fuarı”, “Çukurova Mobilya Yan Sanayi Fuarı” ve “Çukurova Metal İşleme Makineleri Fuarı” na katıldı.

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı 2015 yılı Yöresel Değerler Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Çaycuma’da Katma Değeri Yüksek Ahşap Ürün Üretimi projesi kapsamında düzenlenen fuar gezisine Yönetim Kurulu Üyesi Göksel Güneş, Meclis Üyesi Fatih Ünlütürk ve Genel Sekreter Yardımcısı Recep Acar’ın yanı sıra mobilya ve ağaç işleri sektöründe faaliyet gösteren firma temsilcileri ile proje kapsamında açılan Ahşap Hediyelik Eşya üretimi kursu öğrencileri katıldı.

Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Rifat Sarsık katılımcıları uğurlarken yaptığı konuşmada “Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı 2015 yılı Yöresel Değerler Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Odamız üyesi firma temsilcileri ve açtığımız kursa katılımcılarını Adanaya uğurluyoruz. Bu gezinin kendilerine faydalı olmasını diliyorum” dedi.